Atelier Masażu Beaty Juengst to stylowy salon masażu oraz gabinet zabiegów odnowy biologicznej zlokalizowany w centrum Bydgoszczy przy Starym Rynku. Drewno, mury zabytkowych kamienic, kwiaty, subtelne zapachy, ciepłe kolory i zacisze pięknego podwórza składają się na niepowtarzalną atmosferę Atelier.

Najwyższy standard i doskonałe samopoczucie Gości są priorytetem Atelier. Temperatura pomieszczenia, w którym wykonywane są zabiegi oraz temperatura olejów utrzymywane są na poziomie gwarantującym komfort cieplny. W Atelier otrzymasz ręcznik i żel pod prysznic. Zarówno przed, jak i po masażu, możesz skorzystać z prysznica.

Masaże i zabiegi wykonywane są wyłącznie z zastosowaniem naturalnych olejów - kokosowych, migdałowych, sezamowych, ziołowych, a także specjalnych mieszanek proszków modelujących sylwetkę i nadających skórze sprężystości.
	Grudzień 2012 r.
	

Serdeczne życzenia od Atelier

Najserdeczniejsze życzenia!

Wszystkim Klientom, Współpracownikom i Przyjaciołom Atelier Masażu Beaty Juengst, życzę pełnych miłości, zdrowia i spokoju Świąt Bożego Narodzenia.
Wysyłam Wszystkim pozytywne emocje i uśmiech, aby towarzyszyły Wam w nadchodzącym 2013 Roku, nieustannie napawając optymizmem i energią w każdym z podejmowanych działań.

Beata Juengst


	Listopad 2012 r.
	

Atelier Masażu Beaty Juengst członkiem BYLOT

Atelier Masażu członkiem BYLOT

Bydgoska Lokalna Organizacja Turystyczna BYLOT funkcjonuje w Bydgoszczy od grudnia 2006 roku i koncentruje się na rozwoju turystyki w Mieście Bydgoszczy, jak i jego sąsiedztwie. Cele BYLOT oscylują wokół angażowania w kreowanie turystyki zróżnicowanej publiczności, tj. osoby prywatne, przedsiębiorstwa, stowarzyszenia i fundacje, w myśl idei: "Łączy nas Bydgoszcz".
Atelier Masażu nie pozostaje obojętne na wydarzenia organizowane w Bydgoszczy - pragnie wspierać rozwój zdrowego trybu życia, a także dołożyć cegiełkę atrakcyjności do oferty turystyczno-rekreacyjnej Miasta.
	Sierpień 2012 r.
	

Atelier Masażu Beaty Juengst w Bydgoszczy

I Bieg z Łapką - 04.08.2012 r.

Zapraszam do obejrzenia zdjęć i poczytania moich refleksji z "I-go Biegu z Łapką" - miejskiego biegu z psem, który odbył się 4 sierpnia 2012 r. nad Kanałem Bydgoskim.
Obiecany przepis na Szarlotkę podaję na moim blogu. Bardzo się cieszę, że wszystkim smakowało :) Proszę o wrażenia z pieczenia tego niezwykłego ciasta. Napiszcie w komentarzach, jak Wam poszło i jak smakowało.
	Maj 2012 r.
	

Atelier Masażu Beaty Juengst w Bydgoszczy

Atelier Masażu Beaty Juengst wymasuje Wegetarian

W dniu 7 maja 2012 r., w podwórzu przy siedzibie Atelier Masażu, odbył się Ogólnopolski Dzień Wegetarianizmu organizowany wraz z Salonem Alternatywnym. Do zapoznania się ze szczegółami zapraszam na mój blog. Wśród uczestników rozlosowano 3 zabiegi kosmetyczne wykonane w Salonie Alternatywnym oraz 3 masaże wykonane w Atelier Masażu. 3 szczęśliwe Panie zapraszam na masaż!	Maj 2012 r.
	

Atelier Masażu Beaty Juengst w Bydgoszczy

Atelier Masażu Beaty Juengst wymasuje bydgoskie Karateki

W dniach 05-06 maja 2012 r., w Zespole Szkół nr 28 w Fordonie, odbyły się XI Międzynarodowe Mistrzostwa Karate "Central Europe Open", organizowane przez Klub Sportowy Karate BUSHI-DO z Bydgoszczy. Atelier Masażu zasponsorowało część nagród w tych Mistrzostwach. 3 karty upominkowe na masaż intuicyjny trafiły w ręce niepokonanych 3 Pań z klubu BUSHI-DO.

Zapraszam Panie serdecznie!Kwiecień 2012 r.

Sesja fotograficzna Salonu

Atelier Masażu Beaty Juengst w Bydgoszczy
W dniach 27-28 kwietnia 2012 r., w Rafie za Ostromeckiem, odbyła się sesja fotograficzna Atelier Masażu z udziałem modelki Agnieszki Najzer (www.oneloveart.pl). Zdjęcia wykonały: Sylwia Migota (www.migota.pl) oraz Aneta Witerska.
Zdjęcia z tej sesji niebawem pojawią się na stronie internetowej, moim blogu oraz na Facebook.
Składam serdeczne podziękowania Agacie Girzejowskiej za udostępnienie przepięknego i magicznego miejsca do wykonania zdjęć oraz Agnieszce, Sylwii i Anecie za wspaniałą sesję, pozytywną energię tego wspaniałego wydarzenia i niezapomniane emocje. Dziękuję Agnieszce Żakowskiej z Salonu Alternatywnego za naukę i wykonanie niepowtarzalnych turbanów.
	Marzec 2012 r.
	

"Bieg z łapką", czyli miejski bieg, w którym możesz uczestniczyć ze swoim psem

Atelier Masażu Beaty Juengst sponsorem Biegu z łapką
Atelier Masażu Beaty Juengst jest jednym ze sponsorów nagród w "I-szym Biegu z Łapką w Bydgoszczy". Jeżeli bieganie z czworonogiem nie jest Ci obce, lub chciałbyś/chciałabyś spróbować po raz pierwszy, dołącz się do biegu. Przyłącz się do akcji na rzecz Bydgoskiego Klubu Przyjaciół Zwierząt - ANIMALS. Aby zadbać o los zwierzaków wystarczy przebiec część przewidzianej trasy, a cześć przespacerować. Wystarczy, że zgłosisz się jako uczestnik biegu, przybędziesz 4 sierpnia 2012 r. do grona pozytywnie nastawionych ludzi i przebędziesz wraz ze swoim psem wyznaczoną trasę. Ponadto... dla pierwszego na mecie mężyczny i pierwszej na mecie kobiety Atelier Masażu zasponsorowało nagrodę w postaci masażu.

Zapraszam serdecznie!	

Luty 2012 r.,

Blog o masażu

Zapraszam do odwiedzania mojego bloga, na którym zamieszczam artykuły na temat masażu i komentarze do nich, a także wiele innych informacji i zdjęć.

 
	Styczeń 2012 r.

Salon masażu Atelier Masażu w Centrum Bydgoszczy - Firmą Przyjazną Internautom

Atelier Masażu Beaty Juengst uzyskało certyfikat Firmy Przyjaznej Internautom.
Zadecydowały o tym takie silne strony Salonu, jak:
- rozbudowana strona internetowa wraz z aktualną i kompletną ofertą,
- rozbudowana wizytówka internetowa,
- realna i praktykowana możliwość umówienia masażu drogą mailową,
- feedback ze strony klientów w postaci zamieszczonych opinii o Salonie i o masażu,
- pozytywne referencje firm współpracujących z Atelier Masażu Beaty Juengst.
Miło mi, że działania podejmowane w zakresie sprawnej komunikacji z klientami i kooperantami, znalazły uznanie bezstronnego jury.
		
 

Fotoprezentacja Atelier Masażu Beaty Juengst - atmosfera gabinetu i masażu.